Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Today in electronic class registers put
11 marks. Yesterday - 82.
Official name:
Григорівська філія Новомар'ївського ліцею Новомар'ївської сільської ради Вознесенскього району Миколаївської областіі
EI type:
General education institution
Locality:
с. Григорівка
Address:
55420, Миколаївська обл., Вознесенський р-н., с.Григорівка, вул.Степова,11
phone numbers:
not specified
grigorovkaschool@gmail.com

Увага!!! З 01 березня 2024 року розпочинається набір учнів до першого класу на 2024-2025 навчальний рік

Який пакет документів необхідно для зарахування до 1 класу?

Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей  із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

Хто подає документи для зарахування дитини?

Документи подаються одним з батьків дитини або їх законним представником до 31 травня в один із способів:

• особисто, при цьому  необхідно пред’явити посвідчення особи;
  • надсилати електронним листом на ел.скриньку філії grigorovkaschool@gmail.com;
  • створити заявку  на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/login

Ознайомитись з інструкцією можна тут

17 травня у Григорівському навчальному закладі в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, відбувся велозаїзд "Разом до Перемоги".
До велозаїзду долучились учні та педагоги навчального закладу. Всі учасники отримали купу позитивних емоцій та зарядилися енергією на весь день.

17 травня о 15:16 | Гулій О. Ф. | no comments

“Пам’яті безвинно звинувачених” під таким гаслом вчитель історії провів єдиний урок до Дня пам’яті жертв геноциду Кримськотатарського народу. Також разом з сільським бібліотекарем та директором сільського Будинку культури було проведено виховний захід "Трагедія незнищенної долі".

17 травня о 12:41 | Гулій О. Ф. | no comments

Не перший рік у Григорівському навчальному закладі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні та вчителі філії долучились до акції «Одягни вишиванку», приєдналися до Національної
руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ», створена фотозона біля, якої учні, вчителі мали змогу сфотографуватися.
Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь навчальний заклад замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.

16 травня о 19:37 | Гулій О. Ф. | no comments

В рамках проекту "Україна без бар'єрів" у сьомому класі Григорівської школи проведено тренінг на тему "Моє багатство - моя родина". Цей захід мав на меті допомогти учням глибше зрозуміти значення родини, усвідомити її роль у їхньому житті, а також поділитися своїми думками та досвідом з однокласниками.
Тренінг складався з таких етапів:
Обговорення поняття "родина" та визначення її ролі в житті людини. На цьому етапі учні ділилися своїми уявленнями про те, що таке родина, які її функції та значення для кожного з них.
Інтерактивні вправи та ігри, спрямовані на зміцнення командного духу та співпрацю між учнями. Ці вправи допомогли учням краще познайомитися один з одним, навчитися працювати в команді та спільно вирішувати проблеми.
Обговорення результатів групової роботи та висловлення власних думок та вражень. На цьому етапі учні ділилися своїми враженнями від тренінгу, розповідали про те, що їм сподобалося, а що ні, а також висловлювали свої думки щодо важливості сім'ї.
Учасники тренінгу проявили активність та зацікавленість у обговорюваних питаннях.

16 травня о 14:24 | Гулій О. Ф. | no comments

Найцінніше, що людина має - це її життя. А безпека на дорозі – це насамперед, запорука тривалого й активного життя. Безпека пішоходів, водіїв, пасажирів залежить від знання і дотримання Правил дорожнього руху.
З початку 2024 року на дорогах Миколаївщини сталося 54 дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей. У результаті автоаварій один неповнолітній загинув і 44 отримали травми. Більшість автопригод можливо було уникнути, якщо б водії та пішоходи були уважними та не порушували правила.
Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому вихованці 9 класу Григорівської філії (кл. кер. Морозовою С. А.) в рамках національного проєкту «Безпечна країна» з метою підвищення безпеки дорожнього руху переглянули презентацію «БЕЗПЕКА РУХУ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я»», провели інтелектуальну гру для знавців Правил дорожнього руху «Велика сімка». Створені учнівські команди «Пішоходи» та «Велосипедисти» під час конкурсів «Намалюй дорожній знак», «Сигнали світлофора», «Ти - рятувальник», «Домашня заготовка» та ін., аналізували ситуаційні завдання, повторили дорожні знаки велосипедистів, завзято боролися за звання «Великої сімки».
Основною метою проведення заходу - повторити, узагальнити та систематизувати знання учнів з ПДР; сприяти розвитку життєзбережувальної компетентності, навичок поведінки на дорозі; виховувати повагу до оточуючих.

16 травня о 07:53 | Гулій О. Ф. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.